20.12.2009
Ce frumos!
Imi place la nebunie cand copacii sunt incarcati de zapada,de parca ar fi inspumati.Imaginile sunt de ieri din parculetul din spatele Prefecturii din Bacau:
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.