...pentru ca ei fac diferenta cand vine vorba de vizitatorii acestui blog!Stiu ca sunt multi din galerie care intra zilnic aici,mi s-a confirmat in timp acest lucru.
Dezamagitor e ca Bacaul meu nu e nici macar al doilea oras ca numar de vizitatori,in fata lui fiind Constanta,Pitesti,Piatra Neamt,Iasi,Timisoara.
Urari de bine tuturor celor ce provin din aceste orase si nu numai!;)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.